+421 911 609 836 info@foxicehockeycup.com
O nás
Fox Ice Hockey Cup’s sú jedinečné medzinárodné hokejové turnaje amatérskych/ hobby/ rekreačných hráčov, ktoré sa uskutočňujú po celom svete. Turnaje sú plné napínavých zápasov, úžasných ľudí, výborného pivaskvelej zábavy. Uskutočňujú sa každý mesiac v inom meste a trvajú od štvrtka do nedele.

Víťazný tím vyhráva krásnu trofej, medaile a účasť na Turnaji Šampiónov v Prahe v hodnote 1000€. Každý tím odohrá počas 3 hracích dní 4 zápasy. Hráči, ktorí nemajú svoj vlastný tím budú súčasťou medzinárodného Fox Ice Hockey tímu.

Cieľom Fox Ice Hockey Cupu je počas predĺžených víkendov zažiť neopakovateľnú zábavu v rôznych krajinách sveta, zahrať si fair-play hru, ktorú milujeme a stretnúť nových priateľov pri dobrom pive.

Špecifickosť Fox Ice Hockey Cupu spočíva i v tom, že časť z finančných prostriedkov vyzbieraných počas turnaja poputuje na skvalitnenie starostlivosti o sociálne slabšie skupiny, nakoľko jednou z činností, ktorej sa venujeme počas pracovného týždňa je poskytovanie sociálnych služieb predovšetkým seniorom a osobám odkázaným na pomoc inej osoby.

N

Výhra až 1000€

N

hokejové tímy aj hráči jednotlivci

N

Turnaje počas celého roka

N

100% servis

N

Turnaje po celom svete

N

Skvelá párty