+421 911 609 836 info@foxicehockeycup.com
O nás

Fox Cup’s sú jedinečné medzinárodné hokejové turnaje amatérskych/ hobby/, rekreačných hráčov. Turnaje plné napínavých zápasov, úžasných ľudí, výborného piva a skvelej zábavy. Konajú sa počas víkendu 4-krát do roka v Budapešti, Prahe, Bratislave a Krynici Zdroj v Poľsku.

Každý turnaj Fox Cup je rozdelený na 2 kategórie. Kategóriu Hobby a Kategóriu Elite. Víťazi oboch kategórii okrem trofejí a medailí vyhrávajú štartovné na turnaj šampiónov vo výške 500,-€. Turnaj šampiónov sa koná raz za 2 roky a je určený len pre víťazov jednotlivých turnajov.

Cieľom Fox Ice Hockey Cupu je počas predĺžených víkendov zažiť neopakovateľnú zábavu v rôznych krajinách sveta, zahrať si fair-play hru, ktorú milujeme a stretnúť nových priateľov pri dobrom pive.

Špecifickosť Fox Ice Hockey Cupu spočíva i v tom, že časť z finančných prostriedkov vyzbieraných počas turnaja poputuje na skvalitnenie starostlivosti o sociálne slabšie skupiny, nakoľko jednou z činností, ktorej sa venujeme počas pracovného týždňa je poskytovanie sociálnych služieb predovšetkým seniorom a osobám odkázaným na pomoc inej osoby.

N

Výhra až 1000€

N

hokejové tímy aj hráči jednotlivci

N

Turnaje počas celého roka

N

100% servis

N

Turnaje po celom svete

N

Skvelá párty